Neseme vám Turistické noviny z východních Čech

Vyšlo zimní vydání oblíbených Turistických novin z východních Čech, ve kterém opět najdete spoustu skvělých tipů a inspirace na to, jak strávit víkend i svoji, nejen lyžařskou, dovolenou v Královéhradeckém kraji.

Na 16 stranách se dočtete novinky z turistických regionů východních Čech. Každá turistická oblast z Královéhradeckého a Pardubického kraje se tu prezentuje na jedné celé straně, kdy láká turisty a návštěvníky na svoje největší atraktivity a akce. Nabídka obsahuje nejen akce pro rodiny s dětmi, ale také sportovní a kulturní tipy. Součástí novin je také křížovka o 10 cen – vstupy do hradů, zámků, galerií nebo muzeí na východě Čech.

„Turisté se vždy na nové Turistické noviny těší. Jejich přečtením získají pestrou nabídku tipů na výletování a aktivní odpočinek napříč turistickým územím východních Čech“, říká k tomu Martin Soukup, ředitel Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu.

Turistické noviny budou zdarma k dostání v turistických informačních centrech v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a také na prezentačních akcích, v nejbližší době na Velkém náměstí v Hradci Králové ku příležitosti příjezdu Martina na bílém koni. Část jich bude také doručená předplatitelům deníku MF DNES ve Středních Čechách a v Praze.

Na tvorbě Turistických novin z východních Čech spolupracuje Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu spolu s Destinační společností Východní Čechy, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.