Vyšly letní Turistické noviny z východních Čech

Vyšlo letní vydání Turistických novin z východních Čech, ve kterém najdete spoustu skvělých tipů, jak strávit víkend i dovolenou v Královéhradeckém kraji.

Na 16 stranách se opět dočtete novinky ze všech turistických regionů východních Čech. Každé DMO v Královéhradeckém a Pardubickém kraji má v novinách celou jednu stranu, na které prezentuje svoje největší turistická lákadla. Nabídka obsahuje nejen akce pro rodiny s dětmi, ale také sportovní a kulturní tipy. Součástí novin je také hrací karta do oblíbené soutěže Cyklopecky Východní Čechy.

„Turistické noviny jsou jednou z našich společných aktivit s Pardubickým krajem. Na jejich vydání se turisté vždy těší. Jejich přečtením získají pestrou nabídku tipů na výletování a aktivní odpočinek napříč turistickým územím východních Čech“, říká k tomu Martin Soukup, ředitel Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu.

Turistické noviny budou zdarma k dostání v turistických informačních centrech v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a část jich bude také vložena do vydání deníku MF DNES předplatitelům pro Střední Čechy, Prahu, Olomouc, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj a Vysočinu.

Na tvorbě Turistických novin z východních Čech spolupracuje Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu spolu s Destinační společností Východní Čechy, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.