Hackathon Žacléř – Cestovní ruch a socioekonomický rozvoj Žacléřska

Generátor nápadů na téma rozvoje cestovního ruchu pro zlepšení socioekonomické situace Žacléřska Máte dobré nápady? Sem s nimi! Hledáme nadšence, kteří nám pomůžou vymyslet, jak co nejlépe pomoci rozvoji cestovního ruchu ve městě Žacléři a okolí a pomoci tak socioekonomického rozvoji regionu. Zapojte se s námi do souboje nápadů. Na nejlepší nápady čekají zajímavá ocenění.

Účastníci hackathonu sestaví týmy a během osmi hodin vytvoří vlastní projekt/návrh/koncept, jak zvýšit intenzitu cestovního ruchu v oblasti Žacléřska. K ruce účastníkům budou zkušení mentoři z oblasti marketingu i znalci místního prostředí. Následně jej odprezentují odborné porotě. Výsledkem by měl být konkrétní návrhy aktivit města v oblasti podpory cestovního ruchu na období následujících 3–4 let. Odměnou pro vítěze je finanční odměna ve výši 18 000 Kč a možnost dlouhodobé spolupráce s vedením města na rozvíjení svého nápadu.

Místo konání:
Městské muzeum Žacléř, Rýchorské náměstí 10, Žacléř, 542 01

Datum konání:
4.11.2022

Charakter akce:
Regionální

Typ akce:
Soutěž, turnaj

Více informací na:
http://www.czechinvest.org/cz/Homepage/Akce/PRESUNUTO-NA-PODZIM-Hackathon-Zacler-souboj-napadu-na-tema-propagacni-strategie-mesta-Zaclere