Dotazníky spokojenosti pro rezidenty Královéhradeckého kraje

Organizacím destinačního managementu (DMO) Královéhradeckého kraje záleží na svých rezidentech, proto je prosí o vyplnění dotazníků spokojenosti. Dotazníky mohou vyplnit rezidenti Orlických hor, Českého ráje i Hradecka.

DMO Orlické hory a Podorlicko chce ve spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci vytvořit kvalitnější veřejnou politiku v oblasti cestovního ruchu. K tomu ale potřebuje konkrétní data, proto prosí své rezidenty, aby vyplnili dotazník „Výzkum postojů rezidentů k dopadům cestovního ruchu v destinaci Orlické hory a Podorlicko“. Odkaz na dotazník je následující: Výzkum postojů rezidentů k dopadům cestovního ruchu v destinaci Orlické hory a Podorlicko.

Obdobný dotazník, který je součástí studie realizované za účelem optimalizace budoucího rozvoje cestovního ruchu a jeho dopadů na kvalitu života, vytvořila také DMO Český ráj. Účast obyvatel na výzkumu je zcela dobrovolná a jejich data budou zpracována anonymně a uchována s plnou ochranou důvěrnosti dle platných zákonů ČR. Odkaz na dotazník z Českého ráje je tady: https://www.survio.com/survey/d/H1G4X9V4D1N9I9E8D?fbclid=IwAR0Y-pGIP1XAsU8z69eYus0RQgojRfX3MYUZgd7rVLRm8UPr6Y04g2WIYEg

Také Hradecko, první společensky odpovědná destinace v České republice, se zajímá nejen o svoje turisty a návštěvníky, ale stejně tak jí záleží i na rezidentech. Právě proto, aby mohli být všichni spokojení, je potřeba sdělit svůj názor na Hradecko. Rezidenti mohou vyplnit dotazník na tomto odkazu: https://www.survio.com/survey/d/T3M1T6O5W2E9R3I9B; turisté mohou kliknout na tento odkaz: https://www.survio.com/survey/d/X3N1U7L8V1E3O2W1T%20.