Dny otevřených ateliérů v kraji

V červnu proběhne jubilejní 10. ročník akce Dny otevřených ateliérů v Královéhradeckém kraji.

Během této unikátní víkendové akce můžete navštívit umělce v jejich ateliérech nebo dílnách a doslova tak poznat svět umění zblízka!

Letošní Dny otevřených ateliérů proběhnou o víkendu 11. – 12. června 2022. Zapojit se do nich mohou výtvarníci, malíři, hrnčíři, sochaři, řezbáři i fotografové nebo designéři z Královéhradeckého kraje, kteří jsou ochotní vpustit do svých ateliérů a dílen veřejnost a prezentovat jí svoji práci. Přihlásit se ale mohou i umělci bez vlastního prostoru.

Umělci musí své přihlášky poslat do 30. dubna 2022. Více informací s podmínkami účasti najdou pod tímto odkazem: https://www.cuahk.cz/vyzva-pro-umelce-dny-otevrenych…/

Loňských Dnů otevřených ateliérů se zúčastnilo více jak 40 výtvarníků a institucí. Jejich seznam najdete na tomto odkazu: https://www.cuahk.cz/ateliery/page/2/.

Více informací včetně medailonků přihlášených tvůrců a fotek z akce najdete na Facebookové stránce (https://www.facebook.com/doavkhk) a události věnované letošnímu ročníku (https://www.facebook.com/events/686317679223700?ref=newsfeed ).

Akci pořádá Centrum uměleckých aktivit organizuje za velké podpory všech zúčastněných tvůrců, organizací, městských institucí a turistických informačních center.