Centrála se prezentovala na cyklokonferenci

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu představila svou marketingovou činnosti v oblasti cykloturistiky na odborné národní konferenci „Cyklodoprava a cykloturistika 2022“ v Jičíně.

Centrálu na dvoudenní konferenci v Biografu Český Ráj zastoupil její marketingový manažer Jan Špelda. ,, Vystoupil jsem s prezentací na téma Marketingové aktivity Královéhradecké krajské centrály v oblasti cykloturistiky. Prezentoval jsem zde realizované marketingové aktivity, letos vydané mapy a jízdní řády cyklobusů, tištěnou inzerci na téma cykloturistika i soutěž Cyklopecky Východní Čechy. Dále jsem nastínil náš marketingový plán v souvislosti s cykloturistikou pro rok 2023,“ uvedl Špelda.

Výroční konferenci organizovala Nadace Partnerství. Byli na ni přítomní nejen představitelé Krajského úřadu KHK, mezi nimi i náměstkyně hejtmana Martina Berdychová, ale také třeba Václav Bernard, náměstek ministra dopravy.

Prezentující se ve svých příspěvcích věnovali bezpečnosti a značení cyklotras v Česku, realizaci infrastruktury na Labské stezce, financování cyklistické infrastruktury z programu IROP, sčítání cyklistů v ČR nebo i připravovanému zákonu o cestovním ruchu. Mezi hosty byli i představitelé cestovních kanceláří nebo terénních stezek pro horská kola, například  Trutnov Trails.

Kompletní program konference včetně prezentací je k dispozici ZDE.