Za zimními zážitky v Královéhradeckém kraji

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu spustila novou webovou stránku www.skihk.cz, kterou láká milovníky zimních radovánek do lyžařských středisek v kraji a přináší jim tipy na strávení příjemné dovolené.

Web kromě české verze obsahuje také dvě jazykové mutace, a to za účelem propagace lyžařských možností pro polské a německé turisty. V souvislosti se zahájením zimní sezóny centrála také spustila online marketingovou kampaň v Polsku a Německu, kterou chce na nový web upozornit.

,,Největší množství turistů přijíždí v zimě do Královéhradeckého kraje kvůli Krkonošům. Na novém webu jim ale chceme poskytnout kompletní informace i o dalších možnostech – upozornit na lyžování a běžkování v Orlických horách, na Broumovsku i v Kladském pomezí,“ uvedl Martin Soukup, ředitel Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu.

Majestátní Krkonoše poskytují sportovní vyžití pro všechny věkové kategorie. Sníh tu leží průměrně 180 dní v roce a 180 je také číslo celkové délky všech místních sjezdovek, které jsou součástí 26 moderně vybavených středisek. Nejenom rodiny s dětmi ale ocení poklidnou atmosféru menších skiareálů v Orlických horách včetně nádherné přírody a 250 kilometrů perfektně upravených běžkařských stop.

Vytoužený klid pak najdou turisté na Broumovsku, kde jim učarují unikátní přírodní scenerie skalních měst i bohaté architektonické a kulturní dědictví. Daleké rozhledy do kraje, pozvolná stoupání a mírné sjezdy pak uvítají méně zkušení běžkaři v regionu Kladské pomezí.