TIC Kuks prodává regionální produkty

Turistické informační centrum v Kuksu v nové turistické sezóně rozšířilo svůj sortiment o produkty od certifikovaných regionálních výrobců Královéhradeckého kraje. Jejich nabídku bude postupně doplňovat.

V TIC Kuks si můžete zakoupit produkty od 16 oceněných prodejců z Královéhradeckého kraje. Najdete mezi nimi třeba rakytníkové šťávy, kávu, mýdla, keramiku nebo perníčky. ,,Kraj se pyšní mnoha desítkami kvalitních regionálních výrobků. Naším cílem je nabídnout je turistům, kteří k nám jezdí, a šířit mezi nimi tak povědomí o těchto originálních produktech,“ uvedla k tomu Miroslava Kopecká, vedoucí TIC Kuks.

Kromě profesionálního informačního servisu nabízí pracovníci infocentra turistům třeba i možnost zahrát si jednu ze tří únikových her nebo se ubytovat ve stylových apartmánech s výhledem přímo na hospitál. V létě infocentrum dále pořádá tematické jarmarky pod širým nebem nebo prohlídky nedalekého Braunova betlému.

V letošní turistické sezóně se informační centrum nově zapojilo do oblíbené hry České televize KONEC TELKY?!. Hra přilákala do areálu hospitálu Kuks další návštěvníky. Více informací o tom, jak soutěžit, se dozvíte zde: https://decko.ceskatelevize.cz/konec-telky

Turistické informační centrum je umístěné pod hospitálem na břehu Labe v Jeschkeho vile. Otevřeno má celoročně. V hlavní sezóně od dubna do října denně od 9 do 17 hodin, v mezisezóně pak v pracovní dny od 9 do 15 hodin.