Vyberte nejlepší kemp roku

Hlasujte v tradiční anketě pro svůj oblíbený kemp v Česku a na Slovensku. Na webu www.dokempu.cz můžete už po devatenácté ocenit ty nejlepší kempy, a to hned v několika kategoriích.

Letos můžete rozdělit hlasy mezi kempy v celkem 12 kategoriích. Je mezi nimi například nejlepší malý kemp, nejlepší ekologický kemp, nejlepší rodinný kemp, nejlepší kemp pro vodní aktivity nebo nejlepší kemp pro domácí mazlíčky či cyklisty.

Hlasování v anketě je jednoduché. Stačí si vybrat své oblíbené kempy a hlasovat pro ně alespoň v jedné z kategorií. Následně musí hlasující vyplnit svůj e-mail a odeslat hlasy. V posledním kroku je nutné potvrdit hlasování pomocí odkazu v e-mailu. Hlasovat můžete do 31. srpna 2023.

Ti, kteří odešlou platné hlasy v anketě, navíc mají příležitost vyhrát skvělé ceny, jako sportovní vybavení, výlet karavanem nebo pobyt v kempu.

V loňském 18. ročníku ankety zabodovaly z královéhradeckých kempů dva: na 9. místě skončil Camp Dolce u Trutnova v Českém ráji a 10. místo obsadilo Koupaliště a kemp Pecka v Podkrkonoší.