Startuje velká letní soutěž Cyklopecky Východní Čechy 2022

Po roce opět startuje oblíbená soutěž Cyklopecky Východní Čechy 2022. Už počtvrté mohou cyklističtí nadšenci všech kategorií závodit v Královéhradeckém kraji o skvělé ceny. Letos na to mají dokonce víc času.

Letošní ročník cyklistické soutěže Cyklopecky Východní Čechy 2022 začíná už 1. května, tedy o měsíc dříve než loni, a potrvá až do konce září. Připraveno je opět 15 různě náročných cyklotras v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, které vedou nádhernou přírodou a nabízí návštěvu mnoha turisticky zajímavých míst.

Pro zapojení se do soutěže je třeba nasbírat alespoň 5 razítek z různých tras do hrací karty. Hrací karta je společně s popisy tras součástí vandrovní knížky, která je k dostání v turistických informačních centrech Královéhradeckého a Pardubického kraje a na všech razítkovacích místech.

Hrací karty lze také stáhnout na webu www.cyklopecky.info, kde se dozvíte i spoustu zajímavostí a podrobností k soutěži i k jednotlivým trasám. Abyste byli zapojení do slosování o ceny, musíte odeslat vyplněnou kartu na uvedenou adresu na webu.

Hlavní cenou pro letošní ročník je horské kolo Kross v hodnotě 20 tisíc korun od společnosti BIKEMAX. Vyhrát ale můžete i vouchery na vícedenní pobyty ve východních Čechách, dárkové předměty jako cyklodoplňky nebo vstupenky do muzea nebo aquacentra.

Soutěž organizuje Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.