Kemp roku 2022 podle turistů

Turisté ocenili kvalitní kempy v Královéhradeckém kraji. V tradiční anketě Kemp roku 2022 se dva z nich umístily mezi TOP 10 kempy v České a Slovenské republice.

Na 9. místě skončil na základě dvouměsíčního hlasování a následném vyhodnocení odbornou porotou Camp Dolce u Trutnova v Českém ráji a 10. místo obsadilo Koupaliště a kemp Pecka v Podkrkonoší.

Z téměř 9 tisíc poslaných hlasů v 18. ročníku této ankety vyplynulo, že nejlepším kempem v konkurenci 150 kempů v Česku a na Slovensku se stal opět Camping Rožnov ve Zlínském kraji.

V rámci Královéhradeckého kraje pak získal nejvíce hlasů Camp Dolce, dále Koupaliště a Rekreační areál a kemp Pecka a na třetím místě se umístil Kemp Stříbrný rybník v Hradci Králové. Načerpejte inspiraci na příští rok a podívejte se na kompletní výsledky ankety na: https://www.dokempu.cz/kemp-roku.  

Do ankety se aktivně zapojilo na 150 kempů a rekreačních středisek, celkem však mohlo být hodnoceno více než 1 000 českých a slovenských rekreačních areálů registrovaných na stránkách Dokempu.cz a Rekreacni-strediska.cz.