Dny pro rodinu v Královéhradeckém kraji

Květen a červen budou v Královéhradeckém kraji ve znamení rodiny. Napříč krajem se uskuteční celkem pět Dnů pro rodinu s bohatým doprovodným programem.

Od 13. května do 12. června proběhnou v pěti okresních městech v kraji aktivity podporující mezigenerační setkávání a společné trávení volného času. Součástí budou i kulturní akce či nabídky z oblasti cestování, včetně regionálních prodejců.

Dny pro rodinu mají kromě toho také informovat a podporovat menší akce a doplňkové aktivity napříč celým územím. Tak si přijďte společně s dětmi a vnoučaty užít si pohodový den!

Dny pro rodinu v Královéhradeckém kraji se uskuteční v následujících termínech:

13. května – Trutnov – Středisko volného času

15. května – Hradec Králové – Žižkovy sady

22. května  – Rychnov nad Kněžnou – Poláčkovo náměstí

11. června  – Náchod – atletický stadion Hamra

12. června  – Jičín – zámecký park

Dny pro rodinu Trutnov
Dny pro rodinu Hradec Králové
Dny pro rodinu Náchod

Více informací o Dnech pro rodinu zjistíte na webu https://www.dnyprorodinu.cz/, nebo na stránce na Facebooku https://www.facebook.com/dnyprorodinu, případně v založené události https://www.facebook.com/dnyprorodinu/events/?ref=page_internal.

Na Dnech pro rodinu v Hradci Králové bude mít svůj stánek i Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu. Ta nabídne všem účastníkům své publikace s tipy na výlety po kraji. Nejnovějším vydaným kouskem je brožura Cyklopecky, kde je 8 cyklotras po Královéhradeckém kraji v různých stupních náročnosti.

Akce se koná pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Martina Červíčka a náměstkyně hejtmana Martiny Berdychové pro oblast sociálních věcí, kultury a cestovního ruchu.