Press tripy nizozemských blogerek

Na podzim zavítaly do Královéhradeckého kraje blogerky z Nizozemska. Roël de Ram, která píše blog We Are Travellers s dosahem 250 tisíc unikátních návštěvníků měsíčně, a Lisette van Beek z Travellust (80 tisíc návštěvníků za měsíc) strávily v kraji 5 dní. Marije Verbeek v rámci svého roadtripu po severních a východních Čechách navštívila Pec pod Sněžkou a Prachovské skály.

Roël de Ram a Lisette van Beek zamířily z pražského letiště do Hradce Králové, prošly si jeho historické centrum a přespaly v hotelu Vacek Pod Věží. Druhý den vyrazily na obhlídku zámků v Opočně a v Novém Městě nad Metují, aby svůj den zakončily na Kuksu, kde absolvovaly také prohlídku hospitálu s průvodcem. Noc strávily v nedalekém Safari Park Resortu ve Dvoře Králové nad Labem.

Třetí den si blogerky prošly podzimní Adršpašsko-teplické skály a Broumovské stěny a ubytovaly se v Hotelu Orlík v Teplicích. Předposlední den svého pobytu v Čechách vyplnily túrou po Krkonoších a odpočinuly si v aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou. Poslední den stihly ještě návštěvu Prachovských skal.

Tyto dvě blogerky ze svého pětidenního pobytu v Královéhradeckém kraji zveřejnily několik článků. V nich uvedly nejen odkazy na výše zmíněné ubytování, ale také zmínily svoje tipy na to, co v Královéhradeckém kraji určitě stojí za to navštívit. Více v odkazech:

https://www.wearetravellers.nl/europa/tsjechie/rotsen-van-prachov/

https://www.wearetravellers.nl/europa/tsjechie/hradec-kralove/

https://www.travellust.nl/hradec-kralove-tsjechie/

 

Několik fotek ze svého výletu také uveřejnily na svých instagramových účtech s 27 800, resp. 26 600 sledujícími.

https://www.instagram.com/p/CU_-JU6sKO7/

https://www.instagram.com/p/CVznZfcMJAA/

https://www.instagram.com/p/CVVSMBsqyvt/

https://www.instagram.com/p/CVHzgZZFF8t/

 

Marije Verbeek, která píše na blog Reisjevrij, během své jednodenní návštěvy Krkonoš vyjela lanovkou na Černou horu, prošla si Stezku Korunami stromů a na cestě zpátky do Prahy se zastavila v Prachovských skalách.

Více zde: https://www.reisjevrij.nl/rondreizen/rondreis-tsjechie-route-voor-1-week-door-de-bohemen-inclusief-praag/

Zámek Opočno