Distribuce časopisu Ahoj, rodino!

Královéhradecká krajská centrála cestovního ruchu se podílela na distribuci časopisu Ahoj, rodino! Časopis pokrývá nejen oblast cestovního ruchu, kultury a sociální politiku, ale rovněž se zabývá aktuálními tématy jako bezpečnost na internetu nebo pěstounská péče.

Ahoj, rodino! je časopisem, který cílí na rodiny. Své si tu najdou senioři, rodiny s dětmi i samotné děti, které si mohou vyluštit rébusy a vymalovat omalovánky. Krajská centrála v časopise prezentovala tradiční řemesla v našem kraji, soutěž Cyklopecky 2022 a Tipy na výlety pro celou rodinu v Královéhradeckém kraji.

Časopis byl primárně distribuovaná během Dnů pro rodinu v Královéhradeckém kraji. Ty se konaly v květnu a červnu v Hradci Králové, Trutnově, Jičíně, Rychnově nad Kněžnou a Náchodě. Dále byl časopis zavezen do některých turistických informačních center, mateřských center v kraji, do příspěvkových organizací zřízených Královéhradeckým krajem (Muzeum východních Čech, Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové, Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové) nebo do Knihovny města Hradce, Krajské pobočky Úřadu práce v Hradci Králové, Domova U Biřičky a Fakultní nemocnice HK, Magistrátu města Hradec Králové, Terminálu HD, Hlavního vlakového nádraží i hradeckých hotelů.

Letošní vydání Ahoj, rodino! bylo druhým vydáním tohoto časopisu, jedná se přitom nástupce časopisu Rodinka. Jeho vydavatelem je Krajský úřad Královéhradeckého kraje a na jeho obsahu se kromě tiskového oddělení a Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu podílel i odboru kultury, odbor sociálních věcí, odbor zdravotnictví a odbor školství.

Časopis Ahoj, rodino! si můžete přečíst nebo stáhnout na tomto odkazu: | Královéhradecký kraj (kr-kralovehradecky.cz).